csenit
 • Calendar


  « September 2018 »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
           
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
 • cheap nfl jerseys cheap replica oakleys wholesale oakleys cheap christian louboutin outlet Cheap Elite Jerseys cheap michael kors cheap ray bans cheap jerseys paypal cheap fake oakleys cheap oakleys sale michael kors store fake ray bans discount fake oakleys cheap christian louboutin online cheap replica oakleys fake cheap oakleys cheap fake oakleys red bottoms shoes fake oakleys wholesale jerseys from china cheap oakleys cheap michael kors wholesale jerseys free china wholesale nhl jerseys replica michael kors bags cheap jerseys cheap jerseys cheap fake oakleys cheap oakleys sunglasses michael kors bags sale discount ray bans ray bans sunglasses discount christian louboutin cheap mlb jerseys oakleys store wholesale nba jerseys christian louboutin outlet cheap replica oakleys wholesale authentic jerseys wholesale mlb jerseys cheap michael kors outlet cheap jerseys online shopping cheap nhl jerseys michael kors bags cheap fake oakleys cheap jerseys wholesale cheap fake oakleys 2016 cheap fake oakleys cheap michael kors cheap discount ray bans ray bans sunglasses cheap christian louboutin online fake oakleys replica oakleys cheap nfl jerseys wholesale cheap christian louboutin wholesale mlb jerseys jerseys outlet replica ray bans cheap fake oakleys cheap mlb jerseys free shopping cheap wholesale nfl jerseys michael kors handbags discount oakleys wholesale elite jersyes cheap fake ray bans cheap oakley sunglasses replica michael kors outlet fake discount oakleys fake oakleys cheap wholesale cheap jerseys replica oakleys fake oakley sunglasses replica christian louboutin replica ray bans fake cheap oakleys cheap jerseys replica ray bans fake oakleys replica christian louboutin wholesale nba jerseys cheap michael kors outlet cheap fake ray bans cheap jerseys cheap fake ray bans oakleys sunglasses michael kors bags fake cheap oakleys fake oakleys cheap nhl jerseys cheap michael kors outlet cheap oakleys online discount christian louboutin outlet fake ray bans online store michael kors handbags outlet wholesale jerseys china fake ray bans cheap oakleys cheap christian louboutin cheap nba jerseys cheap michael kors cheap ray bans cheap jerseys from china michael kors outlet discount oakleys cheap micheal kors outlet fake ray bans sunglasses fake oakleys glasses wholesale nhl jerseys cheap nfl jerseys discount oakleys online christian louboutin shoes wholesale oakley sunglasses cheap replica oakleys cheap authentic jerseys discount oakleys cheap fake oakleys cheap ray bans authentic jerseys from china replica michael kors bags

  Semináře

  Semináře festivalu Kouzlo orientu 2018:

  datum: 9. – 11. března 2018

  místo konání: Adalbertinum, Třída ČSA 300, Hradec Králové

  Všechny semináře jsou otevřené pro všechny taneční pokročilosti a budou překlády do češtiny.

  Můžete si rezervovat jednotlivé semináře zvlášť nebo využít festivalových balíčků a slev. Slevy se nesčítají, vyberte si pro sebe tu nejvýhodnější variantu.

  • Speciální balíček všech seminářů + vstupné na páteční a sobotní show 2800,- (ušetříte až 830,-)
  • Balíček dvou seminářů 1200,-
  • Sleva pro vystupující (z pátka či soboty) 10%
  • Sleva pro děti do 15-ti let 50%
  • Sleva pro členky Orient Art Clubu 10%

  Semináře jsou kapacitně omezeny velikostí prostoru, proto si své místo raději rezervujte včas. Přihlášky a informace u Sahar.

   

  Omar Jamil (Sýrie) – Dabke pro ty, co si můžou vyskakovat :-)

  Omar je skvělý tanečník a lektor pocházející se Sýrie, který žije v Německu a vyučuje na festivalech po celém světě. Na svém pátečním semináři bude učit veselé a hodně energické dabke a jsem si jistá, že si skvěle zatančíte a naučíte se tento nádherný tanec v jeho autentické podobě.

  datum: 9. března (pátek)ind omar

  čas: 19:00 – 21:00

  cena: 750,-

   

  Omar Jamil  (Sýrie) – Dabke pro každého

  Na tomto semináři si dabke s chutí zatančí opravdu každý (i ten, kdo nemůže vyskakovat, dřepat atd.) Omar bude učit dabke, které běžně tančí obyčení lidé a náramě se tím baví.

  datum: 10. března (sobota)

  čas: 10:00 – 12:00

  cena: 750,-

   

  Naima Bakkali (Maroko) – Tarabind naima

  Naima je velmi uznávaná tanečnice obzvláště pro její interpretaci tarabových písní, kde dokáže nádherně spojit svoje arabské cítění hudby s precizním vysvětlením jak hudby, tak použitých tanečních prvků. Tarab je vrcholem orientálního tanečního umění a učit se od Naimy je skvělá cesta, jak se v tomto umění zdokonalit.

  datum: 10. března (sobota)

  čas: 10:00 – 12:00

  cena: 750,-

  Shereen – Jak zlepšit svůj tanecind shereen

  Shereen vymyslela svou vlastní metodu výuky, která skvěle funguje a milují ji tanečnice doslova po celém světě. Její metoda funguje jak pro začátečnice, tak i pro pokročilé tanečnice a sami uvidíte, jak moc vám zlepší váš taneční projev.

  datum: 11. března (neděle)

  čas: 10:00 – 12:00

  cena: 500,-

  Naima Bakkali (Maroko) – Egyptské shabi

  Shabi je tanec, který tancuje neširší vrstva obyvatel nejen v Egyptě. Shabi je zemité, reaguje na situaci ve společnosti (někdy veselé, někdy smutné), je vždy plné energie a určitě se u něj dobře pobavíte. Není třeba elegance, ani bravurní technika :-) .

  datum: 11. března (neděle)

  čas: 10:00 – 12:00

  cena: 750,-

   

  Samira (Polsko) – Arabsko – španělský mix

  Nádherný mix arabského tance a temperamentního flamenca. Na semináři se naučíme nezbytnou techniku, zajímavé kombinace i krásnou choreografii.

  Samirah je skvělá tanečnice, která ovládá jak flamenco, tak orientální tanec, navíc je to skvělá lektorka.

  datum: 11. března (neděle)

  čas: 10:00 – 12:00

  cena: 750,-

   

  Karolína Straus Idris – Fellahyind karolina

  Fellahy je tanec egyptských rolníků. Je veselé, barevné, prosté i vtipné. Protože vím, že Karolína je skvělá choreografka a vím, že její fellahy je vždy super, rozhodně byste neměly tento seminář opomenout :-).

  datum: 11. března (neděle)

  čas: 12:30 – 14:30

  cena: 500,-

   

  Nadia Nawaar (Itálie) – BellyBurlesqueind nadia

  Nadia je skvělá tanečnice i letorka a ráda se vydává i do jiných stylů, které pak s orientem míchá. Pokud i vy máte rádi tyto „výlety“ a rádi si u tance i zaflirtuje,  bude pro vás její seminář jistě skvělou inspirací.

  datum: 11. března (neděle)

  čas: 12:30 – 14:30

  cena: 750,-

   

  Hanan Mahmoud (Egypt) – jak se dělá kostým

  Hanan je jedna z nejznámějších světových návrhářek luxusních kostýmů pro orientální tanečnice. Na sobotní galashow bude mít modní přehlídku a na tomto semináři vám ochotně prozradí něco ze svých triků a kouzel, jak udělat každou tanečnici krásnou a jedinečnou.

  datum: 11. března (neděle)

  čas: 15:00 – 17:00

  cena: 400,-

   

  Sahar a Míra Čipera – Jak se dělá drum soloind sahar

  Když se potká tanečnice a bubeník, tak by byla veliká škoda nesložit si vlastní drum solo. Jak se to dělá, to se dozvíte na tomto semináři… protože nikdy nevíte, kdy se vám to bude hodit. Seminář je vhodný i pro bubeníky

  datum: 11. března (neděle)

  čas: 15:00 – 17:00

  cena: 500,-

  ………………………………………………………………………………….

   

  Intenzivní víkendový pobyt se Sahar a Shereen v Broumově

  Místo konání: Klášter Broumov www.klasterbroumov.cz

  Datum konání: 13. – 15. dubna  2018

  Cena: 2600,- obsahuje: 10 h intenzivní výuky, 2x ubytování v mnišských celách se snídaní, další doprovodný program

  Program: Pátek příjezd a ubytování v 17:00, tančíme od 18:00 do 20:30. Sobota taneční bloky od 9:00 do 11:30 a od 17:00 do 19:30. Neděle taneční blok od 9:00 do 11:30. Doprovodný program bude upraven dle potřeby a počasí.

  Přihlášky, info a zálohy 1000,- u Sahar 603772521, dana.minarikova@seznam.cz

  Mohou jet i netančící nebo můžete tančit bez ubytování

   

  Připravujeme:

  Intenzivní výukový pobyt se Sahar v Broumově, kde se bude nejen tančit, ale bude tam i teoretická výuka.

  ind karolina ind nadia ind naima ind omar ind sahar ind shereendatum: 5.  -8. července 2018

   

   

   

   

  
  

  Wholesal Jerseys China Cheap Jerseys From China Wholesale Jerseys From China wholesale nfl jerseys wholesale jerseys cheap oakleys wholesale cheap nfl jerseys cheap jerseys Cheap jerseys disount jerseys wholesale jerseys supply Wholesale jerseys shop cheap nfl jerseys fake oakleys cheap gucci replica fake oakleys cheap gucci replica replica gucci fake ray bans Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Replica christian louboutin sale christian louboutin replica Replica Christian Louboutin cheap nfl jerseys red bottom shoes