csenit
 • Calendar


  « December 2019 »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
             
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
           
 • cheap nfl jerseys cheap replica oakleys wholesale oakleys cheap christian louboutin outlet Cheap Elite Jerseys cheap michael kors cheap ray bans cheap jerseys paypal cheap fake oakleys cheap oakleys sale michael kors store fake ray bans discount fake oakleys cheap christian louboutin online cheap replica oakleys fake cheap oakleys cheap fake oakleys red bottoms shoes fake oakleys wholesale jerseys from china cheap oakleys cheap michael kors wholesale jerseys free china wholesale nhl jerseys replica michael kors bags cheap jerseys cheap jerseys cheap fake oakleys cheap oakleys sunglasses michael kors bags sale discount ray bans ray bans sunglasses discount christian louboutin cheap mlb jerseys oakleys store wholesale nba jerseys christian louboutin outlet cheap replica oakleys wholesale authentic jerseys wholesale mlb jerseys cheap michael kors outlet cheap jerseys online shopping cheap nhl jerseys michael kors bags cheap fake oakleys cheap jerseys wholesale cheap fake oakleys 2016 cheap fake oakleys cheap michael kors cheap discount ray bans ray bans sunglasses cheap christian louboutin online fake oakleys replica oakleys cheap nfl jerseys wholesale cheap christian louboutin wholesale mlb jerseys jerseys outlet replica ray bans cheap fake oakleys cheap mlb jerseys free shopping cheap wholesale nfl jerseys michael kors handbags discount oakleys wholesale elite jersyes cheap fake ray bans cheap oakley sunglasses replica michael kors outlet fake discount oakleys fake oakleys cheap wholesale cheap jerseys replica oakleys fake oakley sunglasses replica christian louboutin replica ray bans fake cheap oakleys cheap jerseys replica ray bans fake oakleys replica christian louboutin wholesale nba jerseys cheap michael kors outlet cheap fake ray bans cheap jerseys cheap fake ray bans oakleys sunglasses michael kors bags fake cheap oakleys fake oakleys cheap nhl jerseys cheap michael kors outlet cheap oakleys online discount christian louboutin outlet fake ray bans online store michael kors handbags outlet wholesale jerseys china fake ray bans cheap oakleys cheap christian louboutin cheap nba jerseys cheap michael kors cheap ray bans cheap jerseys from china michael kors outlet discount oakleys cheap micheal kors outlet fake ray bans sunglasses fake oakleys glasses wholesale nhl jerseys cheap nfl jerseys discount oakleys online christian louboutin shoes wholesale oakley sunglasses cheap replica oakleys cheap authentic jerseys discount oakleys cheap fake oakleys cheap ray bans authentic jerseys from china replica michael kors bags

  Semináře

  Semináře festivalu Kouzlo orientu 2020:

  datum: 6. – 8. března 2020

  místo konání: Adalbertinum, Třída ČSA 300, Hradec Králové

  Všechny semináře jsou otevřené pro všechny taneční pokročilosti a budou překlády do češtiny.

  Můžete si rezervovat jednotlivé semináře zvlášť nebo využít festivalových balíčků a slev. Slevy se nesčítají, vyberte si pro sebe tu nejvýhodnější variantu.

  • Speciální balíček všech seminářů + vstupné na páteční a sobotní show 2500,- (ušetříte až 800,-)
  • Balíček dvou seminářů 1000,-
  • Sleva pro vystupující (z pátka či soboty) 10%
  • Sleva pro děti do 15-ti let 50%

  Semináře jsou kapacitně omezeny velikostí prostoru, proto si své místo raději rezervujte včas. Přihlášky a informace u Sahar.

   

  Lenka Badriyah  – Golden era 1

  Legendy Zlaté éry – Samia Gamalbadriyah

  30 min – teorie
  90 min – tanec

  V první část semináře nahlédneme do života Samii Gamal a zaměříme se na důležité aspekty, které postupně tvarovaly taneční formu břišního tance – krátké působení Samii v Casinu Opera, její herecké a taneční výkony v egyptských filmech, její spolupráce se zahraničím, a její inspirace západem na vlastní tanec. Krátká úvodní přednáška bude doplněna o originální fotografie, dobové časopisy, filmové programy a reklamy se Samiu Gamal.

   

  Druhá část semináře se soutředí na vyjímečný taneční styl Samii Gamal. Její styl byl specifický díky tomu, jakým způsobem Samia pracovala s pažemi a chodidly, jakým způsobem využívala pozice těla a dynamiku. Na semináři se naučíme část filmové choreografie, ve kterém Samia byla hlavní hvězdou.

  datum: 6. března (pátek)

  čas: 19:00 – 21:00

  cena: 600,-

  Shereen – Technika a kombinaceshereen

  Shereen vymyslela svou vlastní metodu výuky, která skvěle funguje a milují ji tanečnice doslova po celém světě. Její metoda funguje jak pro začátečnice, tak i pro pokročilé tanečnice a sami uvidíte, jak moc vám zlepší váš taneční projev.

  datum: 7. března (sobota)

  čas: 10:00 – 12

  cena: 600,-

   

  Francesca Negma (Itálie) – Belly – Bolywoodfrancesca

  Na tomto semináři si zatančíte zajímavé spojení mezi orientálním tancem a Bolywoodem. Naučíte se neotřelé prvky a zajímavou choreografii.

  datum: 7. března (sobota)

  čas: 10:00 – 12:00

  cena: 600,-

   

  Monica Pereira (Portugalsko) – Tango s ohněmMonica

  Monica tančí od svých 7 let a kromě orientu se věnuje i veliké spoustě dalších tanců. Má 20 let zkušenosti s vystupováním po celém světě a na našem festivalu ji uvidíte tančit na sobotní galashow i si můžete vyzkoušet, jak se tančí s ohněm (v tělocvičně to samozřejmě budeme zkoušet bez ohně :-)).

  datum: 8. března (neděle)

  čas: 10:00 – 12:00

  cena: 600,-

  Karolína Štraus Idris – Orientální technika, kombinakarolinace, choreo

  Karolína tančí celý svůj život, je nejen skvělá tanečnice, ale také choreografka a lektorka. Její taneční drily a kombinace „vyčistí“ váš styl od nehezkých pohybů. Na semináři se neučíte krásnou orientální choreografii, kterou můžete použít např. na soutěži či vystoupení.

  datum: 8. března (neděle)

  čas: 10:00 – 12:00

  cena: 600,-

   

   Nadia Nawar (Itálie) – Belly – BurlesqueNadia

  Nadia je skvělá tanečnice i letorka a ráda se vydává i do jiných stylů, které pak s orientem míchá. Pokud i vy máte rádi tyto „výlety“ a rádi si u tance i zaflirtuje,  bude pro vás její seminář jistě skvělou inspirací.

  datum: 8. března (neděle)

  čas: 12:30 – 14:30

  cena: 600,-

   

  Lenka Badriyah  – Golden era 2

  Legendy Zlaté éry – Taheya Cariocabadriyah

  30 min – teorie
  90 min – tanec

  Taheya Carioca je jednou z ikon orientálního tance. Téměř od začátku byla ve skupině Badii Masabni, zažila plnou krásu Casina Opera a slávu egyptského filmu. V první části semináře se dozvíme o počátcích raqs sharqi v Egyptě, o vývoji tanečního kostýmu, u kterého Taheya byla, a pohovoříme o záludné otázce, co to znamenalo baladi ve Zlaté době.

  Ve druhé části workshopu se zaměříme na taneční styl Taheyi. I když se její tanec postupem času měnil, hlavní rysy zůstávaly stejné. Procvičíme společně jedinečnou techniku Taheyi, její nádhernou práci boky a pohyb po prostoru. Naučíme se rekonstrukci její choreografie, se kterou vystupovala ve filmu Hrdina.

  datum: 8. března (neděle)

  čas: 12:30 – 14:30

  cena: 600,-

   

  Markéta Minaříková a Míra Čipera – Drum solo živě

  Ty nejlepší taneční zážitky jsou, když se tančí na živou hudbu. Jak se to dělá a jaké to je si můžete vyzkoušet na tomto jedinečném semináři, který povede Markéta s Mírou. Naučíte se základní arabské rytmy, techniku tance na bubnové solo a vše se spojí v poutavou choreografii. Semináře se mohou zúčastnit i bubeníci.

  datum: 8. března (neděle)

  čas: 15:00 – 17:00

  cena: 600,-

   

  Francesca Negma (Itálie) – Tanec se závojemfrancesca

  Závoj je nádherná taneční rekvizita, se kterou by měla umět každá tanečnice :-). Závoje budou na semináři k zapůjčení

  datum: 8. března (neděle)

  čas: 15:00 – 17:00

  cena: 600,-

   

   

   

  
  

  Wholesal Jerseys China Cheap Jerseys From China Wholesale Jerseys From China wholesale nfl jerseys wholesale jerseys cheap oakleys wholesale cheap nfl jerseys cheap jerseys Cheap jerseys disount jerseys wholesale jerseys supply Wholesale jerseys shop cheap nfl jerseys fake oakleys cheap gucci replica fake oakleys cheap gucci replica replica gucci fake ray bans Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Replica christian louboutin sale christian louboutin replica Replica Christian Louboutin cheap nfl jerseys red bottom shoes